Bērniem

Bērnu rotaļu laukumā vecāki var atstāt savas atvases jautrai un patīkamai laika pavadīšanai - bērni šeit varēs iztrakoties, šļūkt pa slīdkalniņiem vai arī mierīgi pasēdēt atpūtas telpā, zīmēt vai krāsot.

Tuvojas bērna dzimšanas diena un domājat, kur to rīkot?

Fantasy Park parūpēsies par visneaizmirstamāko dzimšanas dienas ballīti Jūsu atvasei! Svētku programmu varat izveidot pēc sava individuālu plāna, gan tematiskajā svētku istabā, gan bērnu rotaļu laukumā, gan boulingā. Lai ballīte būtu vēl grandiozāka, piedāvājam bērnu diskotēku ar gaismu, dūmu un lāzeru šovu un īstu DJ. Bet svētku svinēšanu vēl jautrāku un krāsaināku padarīs mūsu ballīšu vadītāji, pats Sūklis Bobs Kvadrātbiksis,Sniegbaltīte, pirāts Džeks Sperovs un Kapteinis Āķis, Zorro, Zirnekļcilvēks, Betmens, Supermens, Tīģerītis, Minnija un Salātlapiņa.

Animatori sagatavos spēļu un rotaļu programmu īpaši bērnu vecumam, skaitam, tematikai, kā arī atbilstoši Jūsu individuālajām vēlmēm. Papildus ir pieejami fotogrāfa pakalpojumi.

Pie mums var pasūtīt svētku mielastu -  kūkas, sāļās uzkodas, picas, augļu plates utt.

Lai pasūtītu bērnu ballīti, lūdzam zvanīt pa tālr. 67633700 ext.nr.105, rotaļu laukuma darbinieces atbildēs uz visiem Jūs interesējošiem jautājumiem.

 

Visus jautājumus variet arī sūtīt mums uz e-pastu: ballites@fantasypark.lv   - ar prieku centīsimies palīdzēt!

Gaidīsim Jūs ciemos!

 

Saņemt jaunumus e-pastā